Lief, romantisch, sexy een soms een beetje gek zijn wel de steekwoorden die bij mij passen. Ik hou ook van erotische massages zowel geven als nemen. Spreekt jou dit aan dan hoor ik graag iets van jou.
Volgens mij weet de helft van de mannen niet wat echte sex is.. Dat is niet even erop eraf en klaar maar urenlang met elkaar de liefde bedrijven, er is alleen helaas nog geen man geweest die het langer dan 15minuten volhield met mij
Ik heb een open relatie, dit betekent dat ik dus mag 'vreemdgaan'. Ik zoek hier een man om dat mee te doen. Hou van orale seks, erotiek en kan ook kinky uit de hoek komen. Geen vluggertjes.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
De opwinding in me stijgt naar een hoogtepunt als je me een erotisch getint berichtje stuurt waarin je me verteld hoe mooi en sexy je me vind en hoe jij met mij de liefde wil bedrijven.