Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Fotograferen is mijn beroep, net zoals video's maken.. Maar dat zijn dan wel foto's en video's op trouwerijen en sinds kort ook op begrafenissen hoe luguber dat ook klinkt. Iedereen braaf in een net pak, zoals het betaamt. Maar hoe staan ze erop als ze dat uittrekken?
Op zoek naar een man die mij wat meer spanning in mijn leven kan gaan bezorgen. Wat ik beloof is dat het nooit saai gaat worden. Wat denk je van een hot stone of erotische massage? Lekker met een happy end.
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.
Hallo, ik ben journalist. Een nieuwsgierig type dus!Ik vind het opwindend om als vrouw het Initiatief te nemen en ik hou ervan om verleid te worden, te zoenen en elkaar te ontdekken. En wat denk je van een erotische massage? Ik ben zeker niet preuts. Als wij die klik hebben ga ik net even verder..