Als de erotiek om de hoek komt kijken dan ben ik het die de leiding neemt. Het dominante komt dan in mijn boven drijven en mocht je niet willen luisteren dan is er maar één ding wat ik je kan geven!
Daar ben ik dan, jij heerlijke man die zoekt naar een stevige sterke stoere dame, hoeft niet verder te zoeken. Ik mis de romantiek, de erotiek en ben dol op verleiden en lange genotsmomenten. Wie weet vind ik hier wel iemand die weet wat ik bedoel.
Hoiii! Ik werk in een massagesalon en ben heel goed in massages geven maar het lijkt me zo heerlijk om eens een erotische massage weg te mogen geven. Lekker met veel olie en je mag me bedanken in natura hihi.
Wil je ontmoeten in een hotel, samen aan de bar een drankje doen en als er een klik is boeken we een kamer en geven we onze meest erotische fantasieën de vrije loop. Kan niet wachten op een spannend berichtje van jou.
Mijn strakke kutje kan wel iets groots gebruiken en ik denk dat dat van jou wel een heerlijke pijpbeurt kan gebruiken, zin in een heerlijke erotische massage?