Discreet wil ik jou bezoeken en/of ontmoeten in een hotel om een erotische tijd met elkaar door te brengen. Heb niet genoeg aan één man en heb daarom een lover nodig die me regelmatig wil ontmoeten.
Geile mama Tjiftaf van 36 uit Midden-Groningen, Groningen sexdate
Djoegine (38)
★★★★★
Picknicken in het bos hou ik van en het is wel een bijzondere picknick. Ik noem het een erotische picknick. Ik neem dan allerlei hapjes mee en die mag jij van mijn body eten. Daarna mag je met mij op het kleedje met mij vrijen.
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.
En dan zeggen de meeste mannen wel dat kleine dames geen ervaring hebben, maar wat is er dan geiler dan zo'n heel strak kutje? Met een erotische massage kan jij mij al helemaal gek maken, hoe kan ik jou het meest geil maken? Dikke zoen
Een beetje spanning en sensatie is waar ik niet voor terugdeins. Vind het heerlijk om dat mee te maken en met name op erotische gebied. Doe dan ook het liefst heel ondeugende dingen en het zou fijn zijn als jij daar aan mee zou willen doen.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
We zijn nog lekker jong, te jong om je helemaal aan één persoon te binden. Zo denk ik erover, gewoon genieten van wat langskomt. Als jij nu eens langskomt (of ik bij jou), zullen we dan lekker genieten?